radca prawny

POMOC PRAWNA PRO BONO W TRAKCIE PANDEMII – RADCA PRAWNY WOJCIECH UCHMAN

Pomoc prawna w trakcie pandemii

Często słyszymy, że to nie posiadane środki, ale chęci stanowią podstawę do tego, aby nieść pomoc. Wsparcie zresztą wcale nie zawsze opiera się na pomocy finansowej lub materialnej. Bywa, że stanowi coś znacznie mniej namacalnego. Niejednokrotnie pomaga samo poświęcenie komuś uwagi i czasu.

Dlatego jako radca prawny staram się pomagać poprzez świadczenie bezpłatnej pomocy prawnej osobom, których nie stać na pokrycie kosztów obsługi prawnej, a które niewątpliwie takiej pomocy potrzebują. Tym bardziej taka forma wsparcia jest istotna właśnie teraz, w tak wyjątkowym czasie, w jakim wszyscy się znaleźliśmy.

radca prawny
RADCA PRAWNY
Wojciech Uchman

Prawnicy Pro Bono

Ze względu na trudny czas w jakim znaleźli się przedsiębiorcy oraz szereg wyzwań, z jakimi muszą się oni zmierzyć w nowej rzeczywistości postanowiłem dołączyć do akcji „Prawnicy Pro Bono”.

Dzięki tej inicjatywie Kancelaria Prawna Prospectrum ma możliwość wraz z kilkoma największymi kancelariami w Polsce pomóc przetrwać przedsiębiorcom ten trudny okres. Swoją radą pomagam polskim przedsiębiorcom rozwiać wszelkie wątpliwości prawne, prawidłowo zinterpretować zawiłość polskich przepisów prawa handlowego czy gospodarczego, a także prawa pracy, które nie są oczywistością dla każdego obywatela w naszym państwie.

Moja pomoc przydaje się również przy ubieganiu się o wszelkiego rodzaju ulgi oraz wsparcie finansowe, jakie przysługują przedsiębiorcom w czasie pandemii.

Bezpłatna pomoc prawna dla pracowników służby zdrowia

Ponadto wraz z Kancelarią Prawną Prospectrum organizujemy bezpłatną pomoc prawną dla pracowników służby zdrowia, którzy zmagają się z walką z koronawirusem w placówkach medycznych, by zapewnić nam – pozostałym obywatelom – fachową pomoc medyczną i bezpieczeństwo, narażając przy tym zdrowie i życie swoje oraz swoich najbliższych.

Bezpłatna pomoc prawna

Oprócz tego z nieodpłatnej porady prawnej mogą skorzystać policjanci, strażacy, strażnicy miejscy oraz przedstawiciele innych służb, którzy mają wątpliwości dotyczące m.in. swoich uprawnień i obowiązków związanych z niesieniem pomocy w trakcie trwającej epidemii.

Wsparcie klubów sportowych

Jako miłośnik sportu wraz z Kancelarią promuję i wspieram kluby sportowe poprzez ich dofinansowanie. Tym bardziej cieszę się, że po raz kolejny mogę zobaczyć piłkarzy klubu Staroniwa Rzeszów grających w strojach z logo naszej kancelarii.

Wsparcie dla osób potrzebujących

Mając na uwadze dobro drugiego człowieka staramy się wspierać Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnobrzegu, przekazując na ich rzecz darowiznę, po to, by mogli realizować swoją misję, jaką jest wspieranie ludzi znajdujących się w ciężkiej sytuacji  życiowej. To niezwykle ważne, by wspierać takie placówki. Dzięki temu mogą one pomóc przezwyciężyć trudny czas, w jakim znalazły się osoby potrzebujące i zapewnić im życie w warunkach odpowiadających godności człowieka.

Pomoc osobom z niepełnosprawnościami

Spotykam się również z osobami niepełnosprawnymi. Podczas spotkań staram się przedstawić osobom niepełnosprawnym szereg praw, jakie im przysługują. Pomagam im służąc swoją wiedzą prawną, a w przypadku, gdy nie mogą się oni stawić na spotkanie mogą skorzystać z porady prawnej przez telefon.

Zaangażowanie i profesjonalizm

Nie pobieram opłat wstępnych za analizę sprawy. Wynagrodzenie jakie otrzymuje wraz z pozostałymi pracownikami Kancelarii Prawnej Prospectrum uzależnione jest tylko i wyłącznie od efektów naszej pracy i rozwiązania jakie otrzyma klient.

Serdecznie zapraszam do kontaktu,

RADCA PRAWNY Wojciech Uchman

e-mail: biuro@prospectrum.pl

Tel: 17 307 07 03

http://prospectrum.pl/

adres: ul. Szopena 17, 35-055 Rzeszów

.

Wywiad zrealizował Rampowicz Grzegorz Draus

.

kancelaria

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial