Relacja – Harry Styles – Warszawa, Stadion Narodowy 02.07.23

Czy uczestnictwo w koncertach i wydarzeniach plenerowych będąc osobą na wózku jest możliwe? Jak wyglądają udogodnienia? Czy można zabrać ze sobą opiekuna? Sprawdźcie wpis!

Drugi już koncert Harry’ego Styles’a w Polsce odbył się 02 Lipca 2023 roku, tym razem na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie mogliśmy usłyszeć w sumie 21 utworów:

 1. Daydreaming
 2. Golden
 3. Adore You
 4. Keep Driving
 5. Stockholm Syndrome (One Direction)
 6. She
 7. Matilda
 8. Satellite
 9. Late Night Talking
 10. Happy Birthday to You (Mildred J. Hill & Patty Hill cover)
 11. Cinema
 12. Music for a Sushi Restaurant
 13. Treat People With Kindness
 14. What Makes You Beautiful + Best song ever (One Direction)
 15. Grapejuice
 16. Watermelon Sugar
 17. Fine Line

Bis:

 1. Sign of the Times
 2. Medicine
 3. As It Was
 4. Kiwi

Koncerty Harry’ego, to swego rodzaju strefa komfortu, gdzie każdy może czuć się swobodnie

Artysta roztacza wokół siebie przyciągającą aurę. Myślę, że najwytrwalsi fani, którzy czekali już nawet od środy pod Stadionem (koncert odbył się w niedzielę), nie zawiedli się i dostali dokładnie takie doświadczenia, jakich oczekiwali. Supportem przed głównym wydarzeniem był Brytyjski Indie rockowy zespół Wet Leg.

Jak zwykle to bywa, tak i tym razem na koncercie Harry’ego był oczywiście kontakt z publicznością, czytanie napisów na banerach przynoszonych przez fanów. Piosenka „As it was” została rozpoczęta słowami „„Come on, Harry, we wanna say „Goodnight” to you”, wypowiedzianymi przez fankę, a także tradycyjne już „Happy birthday”, tym razem śpiewane dla członkini zespołu.

Publiczność była… głośna!

Gwiazdor, który mnie osobiście swoim zachowaniem na scenie przypomina Freddie’go Mercury’ego, w pewnym momencie powiedział, że Warszawska publiczność jest jedną z najgłośniejszych w jego karierze. Mogę to potwierdzić, rzeczywiście Stadion aż drżał od krzyku wszystkich fanek i fanów.

Akustyka i udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami

Niestety jednak, akustyka Stadionu Narodowego zostawia bardzo wiele do życzenia i z trybun naprzeciwko sceny nie dało się zbyt wiele zrozumieć, a i z rozpoznaniem niektórych utworów miałam problem, nie przez nieznajomość, ale fakt bardzo złego dźwięku, który docierał do miejsca wydzielonego dla osób z niepełnosprawnościami, w którym właśnie byłam.

Jeżeli chodzi o organizację na obiekcie i pomoc osobom z niepełnosprawnościami, uważam, że to miejsce jest przyjazne. Dostępne są windy, wygodne miejsca dla wózkowców, oraz opiekunów, przystosowane toalety, a na tym konkretnym koncercie rozstawione były barierki, które chroniły miejsca dla niepełnosprawnych od reszty uczestników w tym sektorze.
Jest to moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie, dlatego że w większości wydarzeń, w których uczestniczyłam do tej pory, bardzo często zdarzało się, że ktoś popychał, albo wpadał na wózek.

Podsumowanie

Podsumowując, koncert Harry’ego Stylesa, to zawsze świetna zabawa, pełna poczucia bezpieczeństwa. Sam artysta zawsze zaznacza, że każdy jest ważny i potrzebny. Harry Styles buduje wspaniałą, miłą atmosferę, pełną miłości i szacunku, jak sama nazwa wskazuje, Love on tour.

Dziękuję za przeczytanie mojego tekstu i zapraszam na mój Instagram 🙂 http://instagram.com/comarkaaa

Wpis autorstwa Karoliny Szylar

2 odpowiedzi do artykułu “Relacja – Harry Styles – Warszawa, Stadion Narodowy 02.07.23

 1. Pingback: Czy niepełnosprawność może być fetyszem? Kim są devotees? - Rampa - Pokonujemy bariery

 2. Pingback: The Weeknd Till Dawn 09.08.2023 Warszawa PGE Narodowy - Rampa - Pokonujemy bariery

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial