Zabawy ignorantów – szczepienia

Zabawy ignorantów w Sejmie – szczepienia

 

 Może nie dosłownie za młodu, ale wiedza reprezentowana przez aktorów sceny politycznej w tej debacie, była poniżej poziomu średniej szkoły medycznej. Wyraźnie uwidacznia się fakt, że praca posła nie musi mieć nic wspólnego z dobrem państwa. Celnie ujął to prof. F. Koneczny w cytowanym wstępie.
Nie wiem, czy którykolwiek z wypowiadających się PT Posłów, czytał kiedykolwiek prof. Konecznego, ale wypowiedzi jasno wskazują, że jeżeli nawet czytał, to zupełnie nie rozumiał tekstu.
Nie jest to nic dziwnego, ponieważ jak wykazały badania naukowców, tylko jeden promil ludności w Polsce,  rozumie mowę pisaną. Sam się przekonałem wielokrotnie, kiedy pacjent po zapoznaniu się z moją książką  pt:   ” Jak pomagać przewlekle choremu” stwierdzał, że ten pierwszy rozdział to zrozumiał [ wstęp], ale dalej za dużo było terminów medycznych. A przecież ja starałem się to napisać najprostszym językiem, jak umiałem.
Wypowiedzi większości członków Platformy Obywatelskiej wskazywały, że dostali polecenie do odczytania paru zdań i to robili.
Dlaczego tak sądzę ?
Ponieważ p. poseł Jacek Wilk wyraźnie powiedział, że Minister Zdrowia nie dysponuje ŻADNYMI BADANIAMI WSKAZUJĄCYMI NA SKUTECZNOŚĆ SZCZEPIEŃ, CZY ICH NIETOKSYCZNOŚĆ.
Minister od Zdrowia opiera się na wypowiedziach ekspertów i Głównego Inspektora Sanitarnego.
Mamma mia, jak nisko upadliśmy.
Najpierw Minister uznaje przysłowiowego Kowalskiego za eksperta, a potem się dziwi, że nie ma żadnych badań potwierdzających skuteczność lub jej brak, jakiejś szczepionki.
To w jaki sposób uznał, że przysłowiowy „Kowalski” jest ekspertem, jeżeli ten nie miał żadnych prac naukowych w tej dziedzinie?
 Przecież od kilku lat istnieje nagroda 100 000 dolarów dla człowieka, który przedstawi dowody, że szczepionki są skuteczne i nie szkodzą.
A tymczasem wychodzi na mównicę taki p. Michał Stasiński i trąbi na cały głos, że brak szczepień jest bardzo niebezpieczny i pokazuje ksero zdjęcia  p. Roosevelta. Ten Pan nawet nie wie, co to jest polio i jaka jest historia tej choroby. Nie wie biedaczysko mądry inaczej, że największą epidemię polio mieliśmy w latach 2010/11, po wprowadzeniu szczepień przez B. Gatesa i WHO, w Indiach. Zachorowało ponad 67 000 dzieci. Akcję przerwano po zastrzeleniu przez zrozpaczonych rodziców, co najmniej 8 dealerów.
Podobnie było z epidemią polio na Ukrainie, czy w Syrii, po rozpoczęciu szczepień przez wojska amerykańskie.
Nie wie ten człowieczek, że pierwsze porażenie wiotkie, wystąpiło po wprowadzeniu na plantacjach trzciny cukrowej, nowego pestycydu.
Nie wie, że Ministerstwo Zdrowia USA, musiało  specjalnie zmienić definicje choroby zwanej polio.
Gdzie ten pan Poseł pobierał nauki, że takie głupoty o polio z broszur propagandowych ubiegłego wieku,  wygłasza z mównicy sejmowej w XXI wieku?
I to  wygłasza te bzdury w dodatku przy p. Marszałku – Lekarzu????
Podobne głupoty wypowiadał inny poseł Platformy Obywatelskiej p. Grzegorz Frugo. Trzeba przyznać, że  natężenie głosu ma odwrotnie proporcjonalne do merytorycznej treści swoich wypowiedzi. Te głupoty, że szczepionki chronią, są tylko i wyłącznie umieszczane w biuletynach propagandowych firm szczepionkarskich. Gdyby się chociaż odrobinę przygotował do wypowiedzi, to by wiedział, że np. dawka aluminium zawarta w szczepionkach, przekracza  o 1700% dopuszczalne skażenie tym pierwiastkiem. Gdyby jego wiedza była coś warta, to przecież zgłosiłby się po nagrodę 100 000 dolarów dla osoby, która udowodni, że szczepionki naprawdę chronią, a nie szkodzą.
Ale biedak nie zgłasza się, tylko bezmyślnie powtarza duby smalone w Sejmie.
Jeszcze bardziej infantylne wypowiedzi znalazły się w ustach innego posła, p. Marka Rucińskiego z Nowoczesnej. Jak wiadomo, Nowoczesna ma powiązania z banksterami i to może wyjaśniać takie, a nie inne zachowanie tego osobnika.
P. Marek Ruciński nadal, bezmyślnie powtarza dawno temu zdemaskowane twierdzenie, że istnieje coś takiego, jak odporność stada.   Ewidentnie głosi dezinformację, że  dziecko, które nie było szczepione, może zarazić  dziecko np: po transplantacji.
Trudno o większe bzdury. To jest podobne rozumowanie do tego, że skoro pijani kierowcy jeżdżą zazwyczaj zygzakami, to winien wypadkowi jest trzeźwy, ponieważ jeździ prosto. Innymi słowy, trzeba trzeźwych spijać przed wpuszczeniem do samochodu.
Przypomnę p. posłowi Rucińskiemu, że nie tak dawno, na sąsiedniej Ukrainie, w 2006 roku wybuchła wielka epidemia odry w populacji zaszczepionej w 99%. Z powodów ekonomicznych, w następnych latach wyszczepialność spadła do ok 31% populacji i była najniższa, nie tylko w Europie, ale i na całym Bożym Świecie.
Ile dzieciaków chorowało na odrę?
Średnio ok. 50, aż do 2017 roku kiedy to banksterzy z City, nie mogąc tracić takiego dochodu, gwałtownie zwiększyli zasięg szczepień, dochodząc do 91% populacji.
Konsekwencją była kolejna wielka epidemia, przy zaszczepialności ponad 94 %,  która pochłonęła ponad 12 000 dzieci.
Ciekawe, dlaczego człowiek, który nie chce się zapoznać z tematem, zabiera głos?
Gdyby bowiem, którykolwiek z tych Posłów wiedział cokolwiek na temat szczepień i wypowiadał prawdę z mównicy sejmowej, to miałby w kieszeni owe 100 000 dolarów nagrody, ufundowanej dla osoby, która udowodni , że szczepienia są korzystne i skuteczne.
Jak wiemy, do tej pory żaden z tych aktorów sceny politycznej występujących na Wiejskiej, nie zgłosił się po ową nagrodę.
Czyżby mieli za dużo pieniędzy?
Mogliby przecież przekazać je na dokarmienie dzieci w szkołach, szczególnie na ścianie wschodniej.
Żaden tego nie zrobił.
Zastanów się Dobry Człeku, dlaczego?
Dlaczego ludzie nie posiadający elementarnej wiedzy z zakresu toksykologii, medycyny, ogłupiają za publiczne pieniądzespołeczeństwo?
Jest to tylko możliwe w kraju, będącym własnością kogoś z Zachodu, jak twierdzi p. premier Morawiecki.
Posłowie w tej sytuacji spełniają zupełnie inną rolę, i to w 100-lecie, po roku 1918r.
Ciekawe, nieprawdaż?
Dr Bewrnat, z Dartmonth Medical School twierdzi wprost;  „ jeżeli samobójstwo za pomocą lekarza będzie legalne, to wkrótce nastąpi przymusowa eutanazja”. 
Chorzy, leczeni w takich demokratycznych krajach, jak Holandia, czy Belgia, już doświadczają  tego „ cudu” myśli prawniczej, czyli mordowania w majestacie prawa.
Ostatnio słynna stała się sprawa zamordowania 29 letniej chorej psychicznie kobiety w Holandii. Wiadomo, leczenie chorych psychicznych jest długotrwałe i czasochłonne, a eutanazja tania, co wykazano w obozach koncentracyjnych.
W Holandii niemowlęta niepełnosprawne i niezdolne do wyrażenia zgody na samobójstwo, regularnie są poddawane eutanazji z tzw. PROTOKOŁU GRONINGEN.  Co najmniej ok. 20 niemowląt, jest świadomie zabijanych przez lekarzy, każdego roku.
Badania belgijskie wykazują, że co najmniej 30% osób poddanych eutanazji, faktycznie ginie bez zgody. W Szwecji, już przed 30 laty odstępowano od leczenia chorego z zaawansowanym rozwojem np. nowotworowej choroby.
W ten sposób, wykorzystano etos lekarzy walczących o życie i zdrowie chorych, do większego okradania ludności pod pretekstem przymusowych podatków zdrowotnych. Dobrym przykładem takiego niszczenia etosu lekarzy, jest mord sądowy Alfiego Evansa z Anglii.
Jest to widoczny, materialny sposób  wypierania cywilizacji łacińskiej przez cywilizacje azjatyckie, w których liczy się tylko doraźny zysk.
Ciekawe, czy, gdzie i kiedy ludzie postawią granice i narysują cienką czerwoną linię.
Stop mordowaniu dla zysku!
więcej
dan w dniu św.Narcyza z Jerozolimy – 29 października 2018r.
Św. Narcyz z Jerozolimy był  trzydziestym biskupem Jerozolimy z racji cnut jakie mu przypisywano, kiedy był w bardzo podeszłym wieku ok. 100 lat.
Święty Narcyz z Jerozolimy ( ur. ok. 100 w Grecji, zm. po 213) – trzydziesty biskup Jerozolimy.
W 180 roku został biskupem Jerozolimy. W roku 195 wraz z biskupem Teofilem przewodził synodowi w Cezarei Palestyńskiej, który zwołano w celu ustalenia terminu obchodzenia Świąt Wielkanocnych. Kiedy go zniesławiono, schronił się na pustyni. Później powrócił na urząd biskupa Jerozolimy. Przypisywano mu cudowną zamianę wody w oliwę do lamp, gdy w wigilię Zmartwychwstania okazało się, że tej ostatniej zabrakło. Wspomnienie przypada 29 października.
To za jego czasów wprowadzono zwyczaj, że obchody paschalne odbywały się będą zawsze w niedzielę. Zmarł w wieku 116 lat.
*

Gorąca debata w Sejmie o zniesieniu obowiązkowych szczepień! Takiej awantury jeszcze nie było

Przedruk za zgodą autoora;

Dr Jerzy Jaśkowski
Gdańsk, 29.10.18 r.
Kontakt: jerzy.jaskowski@o2.pl

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial