Pasja na Krawędzi, projekt Avalon Extreme i Bartosza Ostałowskiego. Pierwszy gość Tomasz Kuchar!

Pasja na Krawędzi, czyli vlog o tematyce motoryzacyjno-lifestyle’owej, wraca w drugim sezonie. Ponownie nie zabraknie inspirujących rozmów o prawdziwej pasji we wnętrzach imponujących samochodów. Pierwszy odcinek miał jednak nietypowy przebieg. Gościem Bartka Ostałowskiego był kierowca rajdowy, Tomasz Kuchar, a część wywiadu odbyła się w… helikopterze.

Ambasador Avalon Extreme, Bartek Ostałowski na swoim vlogu przeprowadza wywiady z przedstawicielami świata sportu, biznesu, kultury, ale również zwykłymi ludźmi, którzy posiadają nietypową pasję i chcą podzielić się ciekawą historią. Pierwszy sezon Pasji na Krawędzi składał się z 12 odcinków, a w każdym z nich wystąpił wyjątkowy gość, który przybliżył swój sposób na sukces, a także odkrył swoje drugie, bardziej prywatne oblicze. Rozmówcami Bartka Ostałowskiego byli do tej pory m.in. Krzysztof Hołowczyc, Rafał Sonik, Natalia Partyka czy Sebastian Luty.

Drugi sezon rozpoczął się od mocnego uderzenia i bardzo „wysokich lotów”. Bartek spotkał się z jednym z najbardziej utytułowanych polskich kierowców, Tomaszem Kucharem, który m.in. sześciokrotnie triumfował w kultowym Rajdzie Barbórka.

Część wywiadu odbyła się w helikopterze, a następnie prawdziwi pasjonaci motoryzacji przesiedli się do nowego SsangYong Rextona, którego poddali próbie terenowej. – Uwielbiam lotnictwo, ponieważ daje mi poczucie prawdziwej wolności. Trudno jednak zrezygnować z uprawiania motorsportu, tym bardziej jeśli cały czas szukam nowych wyzwań. Jednym z nich jest rallycross, który obecnie bardzo motywuje mnie do działania. W swoim debiutanckim sezonie zdobyłem tytuł mistrza Polski, a rok później udało mi się go obronić. Wiem, że w tym sezonie będzie znacznie trudniej, aby powtórzyć ten sukces, ponieważ konkurencja nie śpi – powiedział Tomasz Kuchar.

Możliwość obcowania z tak znakomitym i utytułowanym sportowcem, jak Tomek, jest dla mnie bardzo wartościowa oraz inspirująca. Właśnie takie są założenia naszego projektu.

Chcemy dzielić się doświadczeniem, wiedzą, motywować do działania, a także przekazywać pozytywne emocje. Wszyscy moi goście to ludzie z olbrzymią pasją, która pozwala im realizować nawet najbardziej wymagające cele. W tym sezonie vloga nie zabraknie niespodzianek i unikalnych historii, dlatego tym bardziej cieszę się, że Pasja na Krawędzi sukcesywnie się rozwija – dodał Bartek Ostałowski.

 

Pasja na Krawędzi jest wspólnym projektem Avalon Extreme i Bartosza Ostałowskiego, który w każdym odcinku testuje samochody jedyne w swoim rodzaju, przedstawia ich parametry oraz dzieli się z widzami swoimi wrażeniami z jazdy.

 

Premierowy odcinek drugiego sezonu Pasji na Krawędzi z udziałem Tomasz Kuchara jest już dostępny w serwisie YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=fI8fiNcRJnE

 

 

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial